SEPETİM

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Teslimat ve İade Şartları

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu ve siparişte tercih edeceğiniz kargo firması ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

· Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

· Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

· Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefon numaramızdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

· Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

· Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

SATIŞ SÖZLEŞMESİ:

· Sitemizden üye olarak veya üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.

www.erok.com.tr/onlinesatis/ 'dan kredi kartı (Visa, MasterCard) ile alışveriş yapılabilir.

· Siparişin verildiği tarih sistemimizin kredi kartından tahsilatı yaptığı tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre yapılır.

www.erok.com.tr/onlinesatis/ tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ile teslim edilerek, e-fatura mail ile ulaştırılacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar Türk Lirası olarak ifade edilmiştir. KDV %18 ‘dir.

· Sipariş esnasında fatura, iletişim ve teslimat bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

www.erok.com.tr/onlinesatis/ web sitemizden sipariş verdiğinizde e-posta adresinize bu siparişe dair onayladığınız bilgiler gönderilecektir. Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.

· Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.erok.com.tr/onlinesatis/ sorumlu değildir.

· Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

İPTAL:

· Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız +90 (212) 798 28 92 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya konu ile ilgili online@erok.com.tr adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir.

· Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir.

· Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır. (Bazen müşteri sadece karşılananları gönderiniz ve kalanı için ödememi iade edin şartıyla sipariş verir veya eksik siparişi başka bir ürün ile değiştirin veya tüm siparişi iptal ediniz diyebilir.)

İADE

· Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları tüketici hakları çerçevesindedir. Satın alınan ürün orijinal halde, kullanılmamış şekilde ve tekrar satışa uygun şartlarda 3 iş günü içerisinde tarafımıza herhangi bir neden göstermeksizin iade edilebilir. Bir haftadan sonra ki bu tarz iade talepleri dikkate alınmayacaktır. İadelerde kargo masrafları tamamen müşteriye aittir. Ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmeyecek, teslim alınmayacaktır. İade edilen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecek. Eğer uygun ise geri ödeme sonucu müşteriye bildiriminden itibaren en geç 1 ay içerisinde yapılacaktır. Geri ödemede firmamızın karşılamış olduğu banka aracılık, kargo gibi masraflar düşülecektir.

· Ürünlerimizde garanti şartlarında aksi belirtilmedikçe ürünün ambalajı açılırsa, jelatini yırtılırsa, garanti etiketi sökülürse kesinlikle garanti dışıdır, iade alınmaz.

· Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya online@erok.com.tr adresine konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.

ÖDEMELER:

· Ödemelerinizi sitemizde belirttiğimiz kredi kartları ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz.

www.erok.com.tr/onlinesatis/ 'den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Adnan Kahveci Cad. Koskoop San. Sit. 3. Cadde No:11 Hadımköy - Ömerli / İSTANBUL

Telefon: +90 (212) 798 28 92(pbx)

E-mail: online@erok.com.tr