Çalışma hayatına 1978 yılında başlayan EROK HİDROLİK PNÖMATİK San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Hidrolik-Pnömatik sektöründe teknoloji ve kalitesinden ödün vermeden, uzman kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firma, üretimini gerçekleştirdiği tekli ve çoklu yön valfleri, basınç kontrol ve debi ayar valfleri, çekvalf ve pilot kumandalı çekvalfler, traktör valfleri, hidrolik maden direği valfleri, küresel ve üç yollu vanalar, tek ve çift yönlü el pompaları, ince ve gres otomatik yağlama sistemleri, çok geniş yelpazedeki pnömatik silindir ve elemanları gibi ürünlerin yanı sıra; hidrolik sistem projeleri, hidrolik üniteler ve iş makineleri valf revizyonları türündeki işlerle tarım, otomotiv, savunma sanayi, madencilik gibi bir çok endüstri koluna da hizmet vermektedir.

Bunların dışında, bünyesinde ayrı bir bölüm halinde çalısan sac atölyesinde 1.800 ton/yıl işleme kapasitesiyle (panel radyatör parçaları vs.) üretimi yapmaktadır. 40 yılı aşkın bir süredir, teknolojisi, kalitesi ve uzman kadrosuyla yoluna devam eden Erok Hidrolik, müşteri beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde karşılayan hizmetler sunmaya devam edecektir.