Tamamı firmamızın kendi tasarımı olan maden direği valfi imalatı ile yurt dışından gelmekte olan bu valfin, yerli imalat olarak kullanıcılara sunulması sağlanmıştır. Ayrıca bu valf tasarımı ile birlikte Erok Hidrolik Ltd. Şti.'ne Türk Model Enstitüsünden faydalı model belgesi verilmiştir..

Firmamızın tamamen yerli üretimi ile traktör sanayinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan traktör valfi, 4 değişik çalışma prensibi ile kullanıcılara sunulmuştur.

Türkiye'de sadece Erok Hidrolik Pnömatik San. Tic. Ltd. Şti. tarafından, çatlak veya yarık olmaması halinde her türlü iş makinelerine ait hidrolik kumanda kollarının valf revizyonu titizlikle yapılarak, geri dönüşümü sağlanmaktadır.

Panel radyatör üretim firmalarının ihtiyaçlarına yönelik, üretim aşamasının kaynak puntalama kısmında görev yapan bu özel üretim valfimiz dakikada 60 stroke yaparak 24 saat non-stop çalışabilme özelliğine sahiptir.

Müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun şekilde her türlü hidrolik güç ünitesi projelendirilmekte ve anahtar teslim üretilmektedir.